Güncellendi

Girne Mah. Irmak Sokak Küçükyalı İş Merkezi G Blok No:42 Maltepe / iSTANBUL

info@cinarterlik.com.tr +90 (216) 383 8530

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız,1985 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. İlk kurulduğu günden itibaren verdiği kaliteli hizmet ile bulunduğu tüm sektörlerin önde gelen firmalarından biri olmuştur. Gerek yurt içi gerek ise yurt dışında yaptığı çalışmalarla kendinden söz ettirmiş ve aranılan bir marka olmuştur.

Yılların tecrübesi ile yeni bir sektörde hizmet vermek isteyen firmamız 2005 yılında büyük bir pazar olan otel buklet malzemeleri sektöründe ÇINAR Terlik ve Otel Buklet Malzemeleri şirketi PLANUM markasıyla tek kullanımlık terlik ve buklet malzemeleri üretimine  başlamıştır.

Firmamız ilk günden itibaren Ar-Ge çalışmalarına büyük bir önem vermiş ve bu sebeple Makine parkuru her geçen gün modernleşmiş ve gelişmektedir. Yakın zamanda ise pazarın lideri olmak için, her geçen gün değişen dünyaya ayak uydurmakta ve kurumsallaşma aşamasında daha büyük arzu ve istekle çalışmalarına devam etmektedir.

Sahip olduğumuz tecrübe ile sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için büyük bir arzu ve azimle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İlk kurulduğumuz günden itibaren her zaman olduğu gibi KALİTE’’den ödün vermeden sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Özel Tasarımlar

Firmanıza özel logo ve dizayn ile, müşterilerinize daha kurumsal ve özel ürünler sunmanız için grafik departmanımız "İmaj Grafik" emrinizde. Özel tasarımlarımızı inceleyiniz...

Yeni Buklet Ürünler

Klasik buklet ürünlerin yanında yeni araştırmalar ile üretilen genel veya size özel ürünler için lütfen "Bi-Arge" departmanımızla irtibata geçiniz. Sizin için geliştirme ve araştırmak için buradayız.

Üretim Aşaması

Kalite ve güvenlikte ödün vermeden daha kullanışlı ürünler üretebilmek için; konusunda profesyonel kadromuzla yüksek miktarda üretim kapasitemizle sizlere ulaşmak üzere ürünlerimizi "Avcılar Üretim Tesislerimiz'de imal etmekteyiz. Kurumsal tüm yetki belgelerimiz mevcuttur.

Kalite ve Güven

Ürünlerimiz alanında kendini ispatlamış kurumların malzemeleri ile üretim yapmaktadır. Eczacıbaşı, İpek Kağıt, Metro Kağıtçılık gibi firmaları ile çalışmaktadır. Lütfen merdiven altı üretimlerle kıyaslanmayapmayınız.

Niçin Bizi Seçmelisiniz

Güvenilir ürünler üretmekteyiz, kaliteden ödün vermiyoruz, profesyonellerle çalışmaktayız, işimizin hakkını vermekteyiz, uzman kadromuz her zaman hizmetinizde, her zaman yanınızdayız, satış sonrasıda hizmet devam etmektedir, sizi menmun etmek için buradayız...

Sertifikalarımız

Yetki, sağlık, hijyen ve allaerji test sertifikalarını sorunuz.