Güncellendi

Girne Mah. Irmak Sokak Küçükyalı İş Merkezi G Blok No:42 Maltepe / iSTANBUL

info@cinarterlik.com.tr +90 (216) 383 8530

Hakkımızda

Firmamız, 1985 yılında kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir aile şirketidir. İlk kurulduğu günden itibaren yılların verdiği tecrübe ile kaliteli hizmet anlayışıyla bulunduğu tüm sektörlerin önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Belgelerimiz

Ürünlerimizin tüm kontrolleri yapılmış olup, Türk Standartları Enstitüsü (TSE), Sağlık Bakanlığı, Sanayi Bakanlığı belgelerine sahip Türkiyeʹnin en büyük imalatçısının ürünleri kullanılmaktadır. İçiniz rahat bir şekilde güvenle kullanabilir ve kullandırtabilirsiniz.

Sosyal Sorumluluk

Sahip olduğumuz tecrübe ile sizlere daha kaliteli hizmet vermek için büyük bir arzu ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İlk kurulduğumuz günden itibaren her zaman olduğu gibi KALİTE’’den ödün vermeden sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Her türlü otel, buklet ihtiyaçlarınız için ürünlerimize göz gezdirebilirsiniz.

Çınar Terlik otellerin, fitnes salonların, hamamların vb yerlerin tek kullanımlık ürünlerinin imalatını ve dağıtımını üslenmiş ve ürünlerinde kaliteden ödün vermeden sizlerin emrinize sunmaktadır..

Niçin bizi seçmelisiniz sorusuna açıklık getirelim.

Kalite

Yaptığımız tüm işlerimizde her zaman kalitesiyle yıllardır bu işi yapanlarla rekabet gücünde üretimimizi devam ettirmekteyiz..

Profesyonel

Yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunun farkında ve bu konuda gerekli tüm donanımlarla profesyonel çalışmalarımızı lütfen takip ediniz.

Uzman

Konusunda uzmanlaşmış tüm ekibimiz siz değerli müşterilerimizin isteklerini profesyonel bir şekilde yaptığı çalışmalara devam etmektedir.

Belge

TSE, Sağlık Bakanlığı, Sanayi Bakanlığı belgelerine sahip Türkiyenin en büyük imalatçısının ürünleri kullanılmaktadır.

Hijyenik Ürün

Modern tesislerimizde el değmeden dolum makineları ile tam hijyenik ortamda yapılan imalatımız sizlere hizmet etmektedir.

Müşteri Memmuniyeti

Sizin menmuniyetiniz için buradayız. Satışta ve satış sonrası hizmetlerimizle sizlere hizmet sunmaktayız.